?

Log in

 
 
17 June 2009 @ 08:25 pm
the bells are ringing  
nowa muzyczna zabaweczka - http://cowbell.fm/.

zalogowałam się (i znalazłam!) kilkanaście minut temu i nawet nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie działa ten serwis, ale ma co najmniej dwie zasadnicze zalety:
- muzyka jest tam do słuchania za free (co po dość obrzydliwej akcji jaką wsławił się ostatnio last.fm jest nie do przecenienia);
- utwory (a z tego co widzę, można tam znaleźć całkiem ciekawe) się scrobblingują!

check it out :)


5 mins later... LOVE IT!

 
 
hearing: Andrew Bird - Section 8 City (last scrobblinguje, ale nie tutaj!)
 
 
 
Aglaiazaleszczotek on June 17th, 2009 07:22 pm (UTC)
Bookmarkujemy, muzycznym zabaweczkom zawsze dajemy szansę, ale to za chwilę, bo musiałabym chyba wyłączyć to, czego teraz słucham, a chyba nie dam rady ;)
lunaatique: get your kicks on route 66lunaatique on June 18th, 2009 03:02 pm (UTC)
rzeczy, których ostatnio słuchasz (wg last.fm :D) i podobnych, to chyba nie ma tam za dużo - z tego co widziałam zdecydowanie więcej jest "nowości" ;)
ale też za dużo się nie rozglądałam jeszcze... w każdym razie, poleciło mi się tam kilka nazw, które mam ochotę sprawdzać (więc już się do czegoś przydało :)
Aglaiazaleszczotek on June 20th, 2009 02:56 pm (UTC)
Ale ja właściwie słucham - sądząc po moim last.fm - bardzo szerokiego spektrum gatunków, więc i tak pewnie coś dla siebie znajdę ;) (Kiedy już się odfazuję, bo na razie nie mogę, rockowa dziewczynka wróciła ;)
lunaatique: [music] music is <3lunaatique on June 20th, 2009 03:33 pm (UTC)
wiem właśnie, że słuchasz bardzo różnych rzeczy (is love) :D!
Asha: Kate Bushasha_3 on June 17th, 2009 09:13 pm (UTC)
o kurczę... no nie powiem, kusząca oferta :) ale że ja z angielskim to kiepsko, kiepsko, więc pewnie trochę czasu zajmie zanim się połapię. No chyba, że tam da się ustawić na polski (zaglądnęłam tylko na chwilkę, później dokładniej przestudiuję). Zobaczymy... dzięki za info! ^^
lunaatique: hinglishlunaatique on June 18th, 2009 02:52 pm (UTC)
ja tam na razie się ograniczam do klikania na piosenki, ale z tego co zauważyłam angielski nie jest ulubionym językiem użytkowników ;)

Ania: true bloodancuru on June 17th, 2009 09:24 pm (UTC)
Ach czyli to taki jakby wirtualny dysk z muzyką? Genialne w swej prostocie, zapisuję, w weekend się zarejestruję i pobuszuję, bo teraz jeszcze jeden egzamin nade mną wisi. :)
Muzycznie to na Ciebie zawsze można liczyć :)
lunaatique: [music] elvis lives!lunaatique on June 18th, 2009 02:57 pm (UTC)
z tego co zauważyłam muzyka jest tam wrzucana przez użytkowników (więc można trafić na jakieś fajne wersje live czy coś), ale jeszcze nie odkryłam na ile to jest "duże". i czy tej muzyki jest naprawdę sporo, czy też po krótkim czasie okazuje się że ma się do wyboru wciąż te same piosenki - zobaczymy :)

i polecam się ;)
Sadako: mjuziksa_da_ko on June 17th, 2009 09:52 pm (UTC)
Zazakładkowałam sobie, będę się tym bawić, dzięki :D
lunaatique: ilovetshirtslunaatique on June 18th, 2009 03:03 pm (UTC)
też lubię muzyczne zabawki! :D